Svatby

Svatební párty

  • hudební program pro všechny věkové kategorie
  • moderování programu
  • možnost ozvučení svatebního obřadu
  • poradenská činnost při sestavování programu a dalších služeb
  • vše na přání zákazníka

Svatba je nejkrásnější mozaika,  kdy každou část Vám pomůžeme sestavit dle vašich přání

 

A co si o tom myslí návštěvníci mých akcí?

Je pravdou, že DJ Gizzyho známe již nějakou dobu z fitness centra, které jsme společně navštěvovali. Při plánování naši svatby bylo tedy jasné koho oslovit, alespoň pro orientaci ceny, protože naše svatba se konala trochu z ruky – cca 100 km od CB. Po první osobní schůzce jsme měli jasno. Jdeme do toho s Gizzym. Vláda a její nepředvídatelné jednání nám sice trochu házela klacky pod nohy, ale pružnost, hledání řešení, variabilita a konečná realizace, to je profesionální jednání od DJ GIZZYHO. Naše dohoda zněla: hlavě české hity. A tak Hanička Zagorová a Karel Vágner řvali na celou svatbu: Hej mistři basů…. a na závěr zazněla pro nás již klasická píseň…jen co zazněl její první tón, už jsou všichni na stolech a z úst se jim line: Šestýho července na strahovskejch hradbách…
Za nás a za našich 73 hostů můžeme jen doporučit.
Novomanželé Vlkovi, České Budějovice

Děkuju za spolupráci jsem byla moc spokojená a šťastná. Vy jste udělal pro mě hezký večer. A  připravil hudbu, kterou jsem  chtěla. Děkuji i za skvělé moderování v ruském jazyce.

nevěsta Polina Pigalová 9.10. 2020 České Budějovice

Naprosto úžasný. Profesionalní přístup byl vidět na každém kroku. Skvělá připravenost, vedenía moderovaní celého dne nám dost pomohla. Na čem jsme se dohodli, to platilo. Party byla taky skvělá a co jsme probiralí s rodinou tak si Tě každý taky chválil. Prostě jednička podtržená . Ještě jednou velké díky

novomanželé Vítovi 17.9. U Černého Čápa – Dolní Lhota

Moc děkujeme Gizzymu za perfektní hudbu v náš velký den. Hrál ty nejlepší hity, které vytáhly na parket všechny, bez rozdílu věku. Byla s ním skvělá domluva, hrál na přání, moderoval soutěže, přenesl na všechny skvělou náladu a energii. Vřele doporučujeme a věříme, že to nebyla poslední akce s ním.

novomanželé Miškei 11.9. 2020 České Budějovice

Pan Dj Gizzy byl výborný na naší svatbě i jako organizátor. Dal nám všechny potřebné kontakty ke svatbě. Také všechny skvěle bavil, zvedl všechny že židle. Hraje všechny hity, které se všem líbí. Můžu všem doporučit :))

novomnaželé Nadlických 27.7. 2020 Jižná u Červené Lhoty

Náš svatební den byl 15.8.2020, jako hudební doprovod po celý náš den jsme si zvolili DJ Gizzyho, připravil nám perfektní párty. Zahrál vše co jsme chtěli. Výborná spolupráce a domluva. Byli jsme moc spokojeni a ja mohu bez výhrad jen doporučit.

novomanželé Frnkovi 15.8. 2020 Mláka

Díky Gizzymu jsme si užili svatbu jak nejlépe jsme mohli. Od komunikace po organizaci před svatbou a během svatby od obřadu až po noční afterparty, bylo vše bezchybné a podle našich přání. Zahrál jakoukoliv pecku od dechovek až po metal. Prostě cokoliv si naši hosté přáli. Ještě jednou Ti Gizzy moc děkujeme za skvěle odvedenou práci, kterou děláš s radostí, vášní, ochotou a úžasným přátelským přístupem snad ke všem lidem.

novomanželé Kotrlíkovi 1.8. 2020 Holašovice

Úplně maximální spokojenost! Můžeme a budeme tě všude jen doporučovat hlavně ta komunikace s Tebou byla úplně super! Fakt absolutně žádná chybička.

novomanželé Vrbovi 18.7. 2020 Lhenice

Skvělý výběr hudby, vřelý přístup, dokonalá zábava a atmosféra.

nevěsta Tereza Špetová

Velmi profesionální přístup, vše ke spokojenosti všech svatebčanů bez rozdílu věku. Dokonale připravená jak hudební produkce, tak i soutěže pro pobavení. Všichni jsme si svatební den maximálně užili a budeme mít celý život na co vzpomínat…ještě jednou děkujeme Veru a Honza

novomanželé Honza a Verča Baťkovi

Děkujeme moc DJ Gizzymu za neuvěřitelnou atmosféru, kterou dokázal svým hudebním mixem na naší svatební party vytvořit. DJ Gizzy se, jak už nás o tom už po několikáté přesvědčil, dokáže dokonale naladit na vlnu všech přítomných a vytvořit pro ně nepřekonatelnou zábavu po celý večer, přestože se na svatbě setkají lidé z více jak 4 generací!. To ale Gizzymu rozhodně nebrání v tom, aby se na party bavili úplně všichni a celou rodinu tak, pomocí hudby, ještě víc propojil! Gizzy je profík ve svém oboru a rozhodně člověk na správném místě! Děkujeme, že se máme na koho obrátit .

novomanželé Jakub a Kateřina Štěchovi Lačnov u Poličky
Skvělý DJ, komunikace naprosto bezvadná, nic nebyl problém zařídit, postaral se kompletně o celou hudební produkci jak při obřadu ( zajištění pianisty Ondřeje Kováře), tak  i afterparty. Rychle se repertoárem přizpůsobil vkusu svatebčanů, kteří si stále pochvalují jak si to užili. Gizzyho budeme všem rozhodně jen a jen doporučovat.
 
 
 
novomanželé Eliška a Miloslav Carvovi Dehtáře ( Žabovřesky)

Nejlepší DJ široko daleko!!Lepe jsme určitě nemohli vybrat!Nejenze Tvoje muzika roztancovala všechny přítomné, ale i Tvoje moderování při svatebních hrách nemelo chybu!!!urcite jsme se neviděli naposledy!!

novomanželé Daniel a Žaneta Husníkovi

Děkujeme za parádní svatební party. Strašně moc jsme si to užili! Na své vlastní svatbě jsme zapařili jak nikdy a to se nezapomíná. Děkujeme.

Novomanželé Jana a Monika Pfaurovi Vlásenice

Děkujeme Gríšovi za to, že s námi strávil náš svatební den. Je to velký sympaťák, který nám zajistil skvělou hudební produkci a staral se o zábavu až do pozdních nočních hodin. Jeho profesionální přístup a srdečnost zajistila, že se všichni bavili a těšíme se, že se s ním znovu setkáme.

Novomanželé Antonín a Veronika Rezkovi Horní Lhota

Ahoj Gríšo,

od prvního setkání s Tebou, na kterém bylo vidět, že svou práci miluješ, až po pozdní večerní/ranní hodiny bylo vše naprosto skvělé! Naši svatební hosté si moc chválili repertoár, který jsme společně doladili. Ať jsme si vymysleli cokoli, nebyl pro Tebe problém to zahrát. 

 
Děkujeme za Tvůj pozitivní přístup, energii a ochotu. 
Novomanželé Jana a Martin Koudelkovi Statek Kloubek

Můžeme jenom doporučit DJ Gizzy. Profesionální přístup a vystupování. Skvělá produkce zvolené hudby během obřadu. Kvalitní výběr hudby během odpoledního, večerního a nočního programu svatby. Bez jakýchkoliv komplikací produkce hudby na přání svatebčanů. Velké díky, že jsme se na tebe mohli spolehnout v tomto ohledu a ty jsi nás nezklamal. Manželé Křížovi

Novomanželé David a Tereza Křížovi Červená Lhota

Milý Gizzy, velice děkujeme za profesionální přístup, za odborné poradenství, v neposlední řadě za super projev a super zábavu, všem kteří jakkoli váhají neudělají chybu, pokud zvolí právě tebe. Novomanželé Baxovi

novomanželé Baxovi Penzion Kamínek

Velká chvála a ještě větší díky Gizzymu za skvělou večerní a noční hudební produkci na naší svatbě! Gizzy byl pro nás jasnou volbou, které ani trochu nelitujeme! Jeho výběr hudby neměl chybu, skvěle reagoval na náladu na parketu, zahrál všechny písničky na přání a vydržel s námi až do padnutí posledního člověka, aniž by na sobě dal znát nějakou únavu, takže palec nahoru! ? Prostě DJ jak má být!

novomanželé Chaloupkovi Jedraž

DJ Gizzyho  Vám můžeme rozhodně doporučit. Perfektní komunikace, jasná domluva. Na akci se vám postará o super atmosféru, stejně jako se předvedl na naší na svatbě kde jsme protancovali celou noc až do pozdních ranních hodin. Moc jsme si to užili, děkujeme Kája a Ivet.

novomanželé Tauskovi Pluhův Žďár

Nevíte, zda zvolit Dj na svou svatbu? Z vlastní zkušenosti mohu doporučit Dj Gizzyho, který Vám zahraje cokoliv si budete přát a tím skvěle doplní atmosféru Vašeho jedinečného dne. Doprovodné programy Vám odmoderuje či sám má nějaké programy připravené. Z reakcí hostů usuzuji, že při jeho výběru nebudete zklamáni!

novomanželé Kratochvílovi

Přijel hned po párty v Prachaticích napříč republikou na naší svatbu do Liberce.  Cestoval celkem  250km, vyspal se tak hodinu a pak celý den úplně perfektně hrál, moderoval a i ještě s námi vydržel  až do rána. Cokoliv jsme chtěli nebo kdokoliv ze svatebčanů, Gizzy se vždy přání pokusil splnit a od všech svatebčanů jsme měli jen pozitivní ohlas

novomanželé Rozycki

Všichni účastníci naší svatby byli velmi spokojeni, tvou nejen hudební organizací.  V čase tance, příjemný hudební podkres během občerstvení.  Hra svatební kvíz byla super, jen škoda že jsem nemohl vidět reakci své manželky na tvé otázky. 

novomanželé Kunovi

Milý Gríšo,děkujeme za skvěle připravenou muziku na naší svatební párty,bylo to parádní,muzika kdo si co přál a za nás spokojenost,organizace domluva a zábava,,,prostě perfektní :-))))

novomanželé Dvořákovi

Gríšu alias Dj Gizzyho jsem měl možnost již několikrát vidět na různých společenských akcích. O to jednodušší bylo rozhodování, jak vyřešit hudbu na naší svatbě. Nejenže nám naprosto skvěle ozvučil obřad na zámku na Hluboké, ale následná svatební hostina dostala díky jeho perfektnímu výběru nádhernou atmosféru. Pokud tedy někdo hledáte fajn Dj, který se vyzná v muzice a je pro každou srandu, doporučujeme Grisu:-). PS: který Dj hraje do půl sedmé do rána? Jirka a Lenka Pleše

novomanželé Jakobartlovi
Gizzy,
byli jsme s tebou maximálně spokojeni. Výborná komunikace, zájem o akci a celkový přístup byl skvělý.
Příjemné a vstřícné vystupování, komunikace s lidmi a skvělá organizace, výdrž až do ranních hodin…Takže 100% spokojenost :-)
novomanželé Urbanovi

Na Gizzyho jsme při vybírání našeho svatebního DJe dostali spoustu kladných referencí včetně „nejlepší DJ v okolí“… Rozhodli jsme se ho kontaktovat a nyní po svatbě můžeme jen rict: nejlepší DJ v okolí a super človek, který pracuje na dnešní poměry opravdu velmi spolehlivě. Na čem jsme se domluvili to do puntiku platilo. V průběhu celého svatebního dne byl připraven zahrát jakoukoliv pecku, kterou si kdokoliv vymyslel. Kdyby trvala svatba 3 dny v kuse, on by stále hrál. Za nás velké DOPORUČENÍ a velké DÍKY.

novomanželé Pivkovi

Děkujeme Gríšovi za nalazení příjemné atmosféry v náš svatební den. Počínaje od odehrání obřadu až po parádní tancovačku,která se protáhla až do ranních hodin. Velké dík i za jeho vstřícné jednání a ochotu!

manželé Melíšikovi

Gizzyho jsem si vybrali na svatbu a byla to správná volba. Organizačně jsme vše v dostatečně v předstihu domluvili a večerní párty probíhala podle našich představ. Pružně reagoval na vývoj zábavy a s libovolnou písničkou na přání neměl problém. Všichni hosté se skvěle bavili a to bylo našim cílem, takže svou úlohu splnil na jedničku. Jarda a Lucka

manželé Sejkorovi

Děkujeme Gizzymu za super hudební produkci a profesionální přístup na naší svatbě, zařídila opravdu úžasnou atmosféru. Tančilo se až do rána a stále byl v dobré náladě, hrál na přání a nic pro něj nebyl problém. Ještě jednou moc děkujeme 

manželé Štikařovi

Gríšo,

tímto bychom Ti chtěli moc poděkovat za Tvoji ochotu a profesionální přístup! Výběr hudby byl přizpůsobený atmosféře, tak se pařilo od rána do rána. Pokud chcete protančit svůj svatební den, Gríša ,,Dj Gizzy! Orljanski je jasná volba!!

Novomanželé Petra a Pavel Vesecký svateba Penzion Kamínek

Milý Gríšo,

rádi bychom ti poděkovali za skvělou zábavu během našeho svatebního dne. Muzika byla vybrána takovým způsobem, že se během večer nejen prostřídaly všechny generace na tanečním parketu, ale většinu času trávili na parketu všichni společně. Díky širokému portfoliu písní byla splněna nejrůznější přání našich hostů a zábava se protáhla do pozdních hodin.

Michal a Lenka

novomanželé Lenka a Michal Janků, svatební party Hotel Zlatá Husa Jindřichův Hradec

Ahoj Gríšo, ještě jednou bychom TI chtěli poděkovat za perfektně připravenou svatební párty. Organizace, domluva a výběr hudby naprosto dokonalý. Všichni byli nadšeni,  takže ihned si brali na tebe kontakt. Můžeš tedy čekat telefony a návštěva Vlašimi Tě asi nemine. Děkujeme Ti, Jenišťáci.

novomanželé Kateřina a Jakub Jeništovi, svatební party Vlašim

Pokud na svojí párty chcete někoho, kdo vám zahraje boží písničky přizpůsobené atmosféře a vydrží do čtyř hodin do rána i s pěti přeživšími, tak vřele doporučujeme Gizzyho, se kterým byla skvělá spolupráce.

novomanželé Kateřina a David Kramlovi, penzion Kamínek u Nových Hradů

Dj Gizzy je naprostý profesionál, který velkým dílem přispěl k bezchybnému průběhu naší svatby. Zajištění hudebního doprovodu během obřadu i následné hraní na svatební hostině bylo přesně dle našich představ. Vše bylo skutečně precizní, bezchybné, skvěle připravené, a proto Dj Gizzy zasluhuje ještě jednou obrovský dík za vše.

Mgr. Jitka Helmichová, svatba