O mně

Grigorij „Gizzy“ Orljanski

 

Někdy po narození mi musely dát sudičky do vínku, že budu žít hudbou a vším kolem ní. Už jako zvědavé dítko, které sotva ještě chodilo, jsem byl fascinován měnícími se melodiemi a různými hlasy. V mateřské školce jsem rovnou přeskočil dětské písničky a podlehl jsem rockovým skupinám jako Queen, Metallica, Helloween a Olympic. Velkou zásluhu na tom měli moji strýčkové. Doma jsem se zmocnil početné sbírky LP desek a kazet, které patřily mým rodičům. Ve školní družině si paní učitelky stěžovaly, že jsem hyperaktivní, co se týče mluveného slova. V deváté třídě paní učitelka na češtinu před celou třídou řekla, že mě jednou bude živit má upovídanost.

Pár let jsem se snažil naučit na akustickou kytaru. Vzápětí jsem však usoudil, že než průměrný hráč, radši budu předvádět hudbu poctivě a originálně nahranou a okořeněnou mluveným slovem.

První akce jsem odehrál před dosažením dospělosti. Během té doby plného zkoumání technických možností a experimentování jsem pochopil základní klíč úspěchu. Bylo důležité se otevřít všem generacím a dát jim vše potřebné, co je dostane na taneční parket.

Toto nadšení a skvělé reference mě dostaly na firemní akce, svatby, plesy, vysokoškolské party a různé klubové akce. Díky své hudební činnosti jsem měl možnost účinkovat na nejrůznějších akcích po celé republice, Slovensku, Rakousku. Tyto skvělé příležitosti otevřeli i možnosti zprostředkovat zákazníkům kompletní servis realizací akcí od A do Z. I díky cizímu původu ze strany tatínka dokážu akce odmoderovat částečně i v ruském jazyce.

 Mám kolem sebe skvělý tým lidí, kteří vaší akci učiní z kategorie nezapomenutelných.

 Jak se říká sny se mají plnit a mě se splnil tajný sen živit se hudbou a vším kolem ní. Před mnoha lety jsem se smál slovům učitelů, rodiny a přátel. Nyní jim dávám za pravdu a za mnohé vděčím nejen jim, ale i vám ostatním, že jste se mnou u toho.

 

Váš Grigorij Orljanski

„GIZZY“