Soukromé akce

Udělám akci přesně dle vašich potřeb. Mám dlouholeté zkušenosti a dokáži vše připravit tak, aby to klapalo a lidé se na vaší akci bavili.

Soukromé akce

  • narozeninové párty
  • firemní večírky
  • různé společenské akce
  • hudební program
  • moderování po celou dobu akce

Třešničkou na dortu sestavené akce na vaše přání jsou samozřejmě vaše oblíbené hity

 

Sportovní akce

  • moderování akcí
  • hudební podkres
  • after party

Nejlepším dopingem pro sportovní výkon je skvělá muziky

 

Dětské akce

  • vhodné pro základní a mateřské školy
  • hudební program s dětskou diskotékou a moderátorem DJ Gizzym

První krůčky na taneční parket rovná se láska k muzice na celý život

 

A co si o tom myslí návštěvníci mých akcí?

S Gríšou spolupracujeme jako firma Atoda Telemarketing s.r.o. již několik let. Dj Gizzy je vždy pro nás jasná volba. Skvělá hudba,  parádní navození afmosféry a možnost karaoke. Gríšo děkujeme.

Jitka Bezemková manažerka pro provoz call centra Atoda Telemarketing s.r.o.

Jako spoluzakladatel Radiměřského dne fotbalu a zaměstnanec generálního sponzora společnosti Koberce Breno, jsem rozhodnutí o hudebním obsazení afterparty byl rád, že hlavní pořadatel, promotér Tomáš Trnečka doporučil Dj Grigorij ,,Gizzy“ Orljanski.  Ač mladým věkem, přesto velký obdivovatel a znalec rockových legend uplynulých let. Jeho představení a výběr muziky po takových formátech jako byli Harlej, Jaksi Taksi v minulém ročníku, tak po letošních legendách Olympic a Kern perfektně navodilo atmosféru pro již tak namlsané obecenstvo, které jsme nebyli schopni poslat domů ani v ranních hodinách. Pevně věřím, že se Gizzy stal neodmyslitelnou součástí svou afterparty neustále rostoucí akce Radiměřský den fotbalu.

Ing. Petr Urbánek spoluzakladatel Radiměřského dne fotbalu a zaměstnanec generálního sponzora Koberce Breno

Gizzy je přesně typ člověka, kterého jsme pro fotbalový turnajPlzeňská Pivnice Cup a následnou afterparty hledali. Plní předem domluvené podmínky. Umí se přizpůsobit cílové skupině návštěvníků afterparty.  Jeho velkou předností je, že hraje pro lidi. Naše spolupráce funguje v pravidelných intervalech již od roku 2011.

Miroslav ,,Bavor“ Michal organizátor turnaje v malé kopané Plzeňská Pivnice Cup v Kardašově Řečici

Dj Gizzy se zúčastnil mé oslavy návratu z paralympijských her v roce 2012. Oceňuji jeho časovou flexibilitu, přizpůsobení požadavkům a skvěle odehrané oslavy. Ohlasy pozvaných hostů byly kladné.  Děkuji za pomoc při mé oslavě.

 

 

Arnošt Petráček Arnošt Petráček – paralympijský reprezentant České Budějovice

Spolehlivost,ochota, nadšení a nadšení. nezištně pomáhat. Vymýšlet různé a velmi prospěšné akce. Zejména bych zmínil veřejnou sbírku, kterou pořádal Grigorij Orljanski ( Gizzy Music Agency) společně s kapelou Crash, která vyvrcholila velkolepou benefiční akcí. Dobrý kamarád, který nezklame. Již několik let podporuje sportovní klub handicapovaných sportovců Kapři Jindřichův Hradec.

Ivan Jůna předseda sportovního klubu handicapovaných sportovců Kapři Jindřichův Hradec

Pan Mgr. Orljanski již několik let zajišťuje poslechové „diskotéky“ v rámci společenského programu významných kongresů, které v jižních Čechách pořádá Nemocnice České Budějovice, a.s. Večerní program kongresů se také díky výběru vhodné hudby ze strany pana Orljanského stává důstojným a příjemným prostředím pro neformální diskuze lékařů specialistů, často z celého státu a ze Slovenska. Navíc je pan Orljanski zcela spolehlivý ve vlastní organizaci akcí.

PhDr. Marie Šotolová, vedoucí Informačního oddělení Nemocnice České Budějovice, a.s.